'Miss Poes'

Groot schilderij van een kat 60×100

De kat die eigenwijs en eigenzinnig is. De kat die weet wat ze wil en op haar doet afgaat. Dat is mijn kat!

Selecteer je optie:

Afdruk op canvas:
– Deze afdruk is een ‘Limited Edition’ van het originele werk
– Slechts 25 wereldwijd beschikbaar

Origineel schilderij: 

– Hier is er maar 1 van beschikbaar!
– Gesigneerd door Daniëlle zelf
– Geschilderd met Acrylverf van Amsterdam Talens
– Geschilderd op een linnen canvas
– Inclusief echtheidscertificaat

 149,00 795,00

Gratis verzending

Levertijd 2-5 werkdagen

Makkelijk retourneren

Binnen 30 dagen

Veilig betalen

met iDEAL, Bankoverschrijving, Bancontact, SOFORT, Creditcards, PayPal, Riverty (AfterPay), in3, VVV bon of Fashioncheque.

Sieradendoosjes

Houd je sieraden stralend

Om ervoor te zorgen dat de sieraden van Daan lang mooi blijven, is het aan te raden om ze af te doen tijdens het sporten, douchen en slapen. Wees voorzichtig met chemicaliën, zoals die in parfums en schoonmaakmiddelen. Zo blijven je sieraden stralen, net als jij!

Binnen 30 dagen retourneren of ruilen

Kleurrijke sieraden verdienen een podium, niet de kast. Ik sta voor je klaar om ervoor te zorgen dat je volledig tevreden bent en daarom mag je binnen 30 dagen je ongebruikte sieraden retourneren of ruilen.

Over Daan

Ik ben als kunstenaar altijd op zoek naar creatief afwisselende uitdagingen en alles wat buiten het gangbare ligt. Mijn specialisme is veelzijdigheid, want routine is dodelijk voor mijn creativiteit.

Andere bekeken ook