Handgemaakte hanger met grijze steen

Handgemaakte hanger met grijze steen

'Misty Grey Marvel'
De ‘Misty Grey Marvel’, een handgemaakte hanger met een prachtige grijze steen. Een sieraad met zachte elegantie.

 54,95

Verkocht

lengte ketting

kleur

,

speciale kleur

materiaal

steensoort

steenmaat

,

vorm

levertijd

garantie

Introduceer een vleugje verfijning aan je look met de ‘Misty Grey Marvel’. Deze handgemaakte hanger is speciaal ontworpen met een prachtige grijze steen die een aura van elegantie uitstraalt. Het sieraad is hypoallergeen en vervaardigd uit RVS, waardoor het comfortabel en licht aanvoelt. De 55cm lange ketting maakt het gemakkelijk om te dragen en te combineren met andere sieraden. Laat de Misty Grey Marvel de blikvanger van je outfit zijn en voel je verfijnd en elegant.

Reviews worden verzameld door WebwinkelKeur. Alle reviews worden getoond, positief of negatief.

De sieraden van Daan kunnen wel tegen een spatje, maar wil je ze langer mooi houden? Doe ze dan af tijdens het sporten, douchen en slapen. Kijk uit met chemicaliën (van bijvoorbeeld parfum of schoonmaakmiddelen). 

Over Daan

Ik ben als kunstenaar altijd op zoek naar creatief afwisselende uitdagingen en alles wat buiten het gangbare ligt. Mijn specialisme is veelzijdigheid, want routine is dodelijk voor mijn creativiteit.

Andere bekeken ook