30ml

Hasulith sieradenlijm

Hasulith sieradenlijm

 7,95

Op voorraad

Lijmt metaal, glas, hout… en enige harde kunststoffen. Ongeschikt voor zachte kunststoffen en styropor. Lijm aanbrengen en direct op elkaar drukken. Laten drogen enkele uren. Uit de buurt houden van brandhaarden. Damp niet inademen. Bij oogcontact verscheidene minuten met water uitspoelen en arts raadplegen. Bevat: aceton, ethanol.

Reviews worden verzameld door WebwinkelKeur. Alle reviews worden getoond, positief of negatief.

De sieraden van Daan kunnen wel tegen een spatje, maar wil je ze langer mooi houden? Doe ze dan af tijdens het sporten, douchen en slapen. Kijk uit met chemicaliën (van bijvoorbeeld parfum of schoonmaakmiddelen). 

Over Daan

Ik ben als kunstenaar altijd op zoek naar creatief afwisselende uitdagingen en alles wat buiten het gangbare ligt. Mijn specialisme is veelzijdigheid, want routine is dodelijk voor mijn creativiteit.

Andere bekeken ook