Handgemaakte leren armband met blauwe stenen
'The Blue Lagoon'
- 4,9/5 (552 reviews)
De handgemaakte leren armband is gemaakt van blauw leer. Op het leer zijn drie unieke stenen verwerkt. Dit zijn bijzondere stenen, ze zijn gemaakt vanuit een acrylgieting. Hier zijn de mooiste stukjes uitgekozen en vervaardigd in een glassteen. In deze armband heb ik geëxperimenteerd met verschillende soorten turquoise, blauw en paars. De armband is nikkelvrij. En verstelbaar op 18 of 19 cm.
€ 54,95
Slechts 1 exemplaar beschikbaar
- Handgesmeed in Friesland
- Mooi verpakt
- One-of-a-kind
- Gratis verzekerde verzending
- Beoordeeld met een 9,9
Twijfel je over je maat? Geen probleem, ik kan je altijd even helpen. Duik gerust in mijn whatsapp als je er niet uitkomt.
Ik vind dat geen enkel sieraad een permanent plekje in de kast verdient. Daarom kun je bij mij binnen 30 dagen ongedragen sieraden ruilen of retourneren.
Of het nu gaat om een ring die niet lekker zit of een ketting die niet helemaal bij je past, geen probleem! Zolang het sieraad in dezelfde staat is als toen je het kreeg, kun je het gewoon terugsturen.
Mooi verpakt
Klaar om te geven
Alle sieraden van Art by Daan worden prachtig verpakt, perfect om cadeau te doen én om je unieke schatten veilig en mooi te bewaren.
Speciaal voor jou uitgekozen
-
'Flowing Memories'
€ 49,95Oorspronkelijke prijs was: € 49,95.€ 39,95Huidige prijs is: € 39,95.