‘Crimson Whisper’
Deze elegante set bestaat uit lange sterling zilveren oorbellen van 4,5 cm (3 gram per stuk) en een bijpassende hanger aan een fijne ketting. De open, sierlijke vorm van het zilver laat het licht prachtig langs de rode steen spelen.
Elke steen is met de hand gemaakt met acrylverf en glas – geen print, geen mal, maar echt miniatuurkunstwerk. De warme rode tinten hebben diepte en glans, alsof er een klein vuurtje in het hart van de steen brandt.
De oorbellen hangen licht en soepel door de zilveren oorhaakjes, terwijl de hanger comfortabel draagt en mooi aansluit bij verschillende halslijnen.
Perfect bij een rode blouse of een diepe zwarte outfit. Draag de set samen voor een opvallend geheel, of laat juist één van de twee stralen voor een subtielere look.











