'In Time'

Uniek horloge met zwart leren band

Uniek horloge met zwart leren band

 74,95

Verkocht

Soms vergeten we dat een horloge ook als een armband gedragen kan worden. Het kan meer zijn dan alleen een functionele accessoire. Daarom hebben we een klokje gecombineerd met leer en handgeschilderde stenen. Ook heeft dit bohemian horloge een makkelijke en sierlijke sluiting. De lengte van de band is 19 cm.
kleur

steunkleur

speciale kleur

materiaal

,

steensoort

steenmaat

,

vorm

Plating

levertijd

armbandmaat

Reviews worden verzameld door WebwinkelKeur. Alle reviews worden getoond, positief of negatief.

De sieraden van Daan kunnen wel tegen een spatje, maar wil je ze langer mooi houden? Doe ze dan af tijdens het sporten, douchen en slapen. Kijk uit met chemicaliën (van bijvoorbeeld parfum of schoonmaakmiddelen). 

De armbandmaten van Art by Daan zijn de maten van de armband zelf en niet van jouw pols. De makkelijkste manier om een armband die je al hebt op te meten.

Heb je nog geen armband? Dan heb je een meetlint nodig. Meet je pols op, doe de meetlint iets losser op de maat hoe je je armband wit hebben en voilà, daar is je armband maat!

Over Daan

Ik ben als kunstenaar altijd op zoek naar creatief afwisselende uitdagingen en alles wat buiten het gangbare ligt. Mijn specialisme is veelzijdigheid, want routine is dodelijk voor mijn creativiteit.

Andere bekeken ook