Unieke zilveren sieradenset met ketting en oorringen paars/oranje

Unieke zilveren sieradenset met ketting en oorringen paars/oranje

'Blueberry Peach Trio'
Op zoek naar een unieke en stijlvolle sieradenset die perfect op elkaar is afgestemd? Ontdek onze ‘Blueberry Peach Trio’! Handgeschilderde kunstwerkjes in een prachtige paars/oranje kleurencombinatie, beschermd door glasstenen en gemaakt van sterling zilver.

 159,95

1 stuk op voorraad

steenmaat

,

kleur

,

speciale kleur

materiaal

steensoort

vorm

levertijd

Met onze ‘Blueberry Peach Trio’ sieradenset ben je verzekerd van een unieke en stijlvolle uitstraling. De set bestaat uit een ketting en oorringen die allemaal anders zijn omdat ze handgeschilderd zijn, maar toch perfect bij elkaar passen dankzij de prachtige paars/oranje kleurencombinatie. De kunstwerkjes worden beschermd door glasstenen en zijn gemaakt van sterling zilver, waardoor je verzekerd bent van duurzaamheid en kwaliteit.

De oorringen hebben een kunstwerkje van 8 mm en zijn perfect om subtiel de kleuren van de set terug te laten komen in je outfit. De hanger van de ketting heeft een kunstwerk van 12 mm en heeft een open achterkant waardoor het kunstwerk aan de achterkant ook zichtbaar is. De ketting heeft een lengte van 45 cm en is afgewerkt met een handig karabijnslotje.

Deze sieradenset is niet alleen leuk voor jezelf, maar ook perfect om cadeau te doen aan een vriendin, zus of moeder. Dankzij de unieke handgeschilderde kunstwerkjes en de hoogwaardige materialen zal deze set zeker in de smaak vallen bij elke sieradenliefhebber. Bestel nu onze ‘Blueberry Peach Trio’ sieradenset en maak jouw look helemaal af!

Reviews worden verzameld door WebwinkelKeur. Alle reviews worden getoond, positief of negatief.

De sieraden van Daan kunnen wel tegen een spatje, maar wil je ze langer mooi houden? Doe ze dan af tijdens het sporten, douchen en slapen. Kijk uit met chemicaliën (van bijvoorbeeld parfum of schoonmaakmiddelen). 

Over Daan

Ik ben als kunstenaar altijd op zoek naar creatief afwisselende uitdagingen en alles wat buiten het gangbare ligt. Mijn specialisme is veelzijdigheid, want routine is dodelijk voor mijn creativiteit.

Andere bekeken ook