Wijnglas bedels set van 4 blauw

Wijnglas bedels set van 4 blauw

'Classy Glassy Brownish'
Gezellig avondje met je vriendinnen of de eetclub en wil je graag onthouden welk wijnglas nu van jou was? Deze wijnglas bedels, wijnglas hangers of wijnglas sieraden zijn daarvoor de oplossing. De bedels zijn gemaakt van handgeschilderde stenen en staan heel chique om je wijnglas. Ze zijn gemaakt van RVS dus erg duurzaam en het metaal verkleurd niet.

 49,95

1 stuk op voorraad

Reviews worden verzameld door WebwinkelKeur. Alle reviews worden getoond, positief of negatief.

De sieraden van Daan kunnen wel tegen een spatje, maar wil je ze langer mooi houden? Doe ze dan af tijdens het sporten, douchen en slapen. Kijk uit met chemicaliën (van bijvoorbeeld parfum of schoonmaakmiddelen). 

Over Daan

Ik ben als kunstenaar altijd op zoek naar creatief afwisselende uitdagingen en alles wat buiten het gangbare ligt. Mijn specialisme is veelzijdigheid, want routine is dodelijk voor mijn creativiteit.

Andere bekeken ook