'Midnight Glow'
- 4,9/5 (552 reviews)
Straal met de betoverende ‘Midnight Glow’ armband! Gemaakt van glinsterende blauwe goudsteen en afgewerkt met sterling zilver en een uniek handgeschilderd kunstwerkje als bedel. Deze armband wordt speciaal op maat gemaakt, precies zoals jij dat wilt. ✨
€ 179,95
Verkocht
- Handgesmeed in Friesland
- Mooi verpakt
- One-of-a-kind
- Gratis verzekerde verzending
- Beoordeeld met een 9,9
Zilveren wikkelarmband met blauwe goudsteen en handgemaakte steen
Hoi, ik ben Danielle en het is mijn passie om sieraden te maken die ik eigenlijk te mooi vind om te verkopen. Maar ik hoop dat mijn sieraden een mooie plek vinden in jouw sieradencollectie en jij ze met veel plezier zal dragen.
Laat je betoveren door de ‘Midnight Glow’ armband, een prachtige creatie die schittert als een sterrenhemel. Deze armband is gemaakt van blauwe goudsteen, bekend om zijn diepe, glinsterende kleur die doet denken aan een heldere nachtelijke hemel. De metalen elementen van deze armband zijn van sterling zilver, wat het geheel een luxe en verfijnde uitstraling geeft.
Als finishing touch heb ik een klein, uniek kunstwerkje toegevoegd in de vorm van een bedel. Elk kunstwerkje is handgeschilderd, waardoor jouw armband echt uniek is. De maat van de armband wordt in overleg met jou bepaald, zodat hij altijd perfect past.
De blauwe goudsteen in deze armband wordt vaak geassocieerd met bescherming en het versterken van je innerlijke kracht. Het is een steen die kalmte en positiviteit bevordert, en je helpt om je doelen te bereiken met zelfvertrouwen.
Details
kleur | |
---|---|
materiaal | |
steensoort | |
steenmaat | |
Symbool | |
levertijd | 1 – 2 werkdagen |
garantie | 6 maanden |
Twijfel je over je maat? Geen probleem, ik kan je altijd even helpen. Duik gerust in mijn whatsapp als je er niet uitkomt.
Ringen
Allereerst is het belangrijk om te weten dat er verschillende maatvoeringen zijn over de hele wereld. In Nederland werken we het meeste met de maat van de binnendiameter van een ring. Wat je dus kunt doen is een bestaande ring opmeten.
Ook de omtrekmaat van je vinger wordt vaak gebruikt, deze kun je opmeten door een stukje touw te pakken, deze om je vinger te wikkelen en de maat hiervan op te meten, deze methode is niet echt geschikt om je precieze ringmaat te meten. Gebruik hiervoor een ringmeter.
Bij het gebruik van een ringmeter is het belangrijk dat je de ringmeter nog over je knokkels kan schuiven.
Ik vind dat geen enkel sieraad een permanent plekje in de kast verdient. Daarom kun je bij mij binnen 30 dagen ongedragen sieraden ruilen of retourneren.
Of het nu gaat om een ring die niet lekker zit of een ketting die niet helemaal bij je past, geen probleem! Zolang het sieraad in dezelfde staat is als toen je het kreeg, kun je het gewoon terugsturen.
Mooi verpakt
Klaar om te geven
Alle sieraden van Art by Daan worden prachtig verpakt, perfect om cadeau te doen én om je unieke schatten veilig en mooi te bewaren.