Unieke roze hanger met zilveren ketting

Unieke roze hanger met zilveren ketting

'Avatar Forest'
Deze écht zilveren (925) hanger met ketting is zo bijzonder omdat hij is gemaakt uit een acrylgieting, een waar kunstwerk om je nek. In deze gieting heb ik geëxperimenteerd met roze, zwart en blauw. Met dit sieraad heb je dus een echt bijzonder kunstwerk om je nek. De ketting is 42 cm lang.

 84,95

1 stuk op voorraad

kleur

steunkleur

,

materiaal

steensoort

steenmaat

,

vorm

lengte ketting

levertijd

Reviews worden verzameld door WebwinkelKeur. Alle reviews worden getoond, positief of negatief.

De sieraden van Daan kunnen wel tegen een spatje, maar wil je ze langer mooi houden? Doe ze dan af tijdens het sporten, douchen en slapen. Kijk uit met chemicaliën (van bijvoorbeeld parfum of schoonmaakmiddelen). 

Over Daan

Ik ben als kunstenaar altijd op zoek naar creatief afwisselende uitdagingen en alles wat buiten het gangbare ligt. Mijn specialisme is veelzijdigheid, want routine is dodelijk voor mijn creativiteit.

Andere bekeken ook