Zilveren sieradenset met gele stenen

Zilveren sieradenset met gele stenen

'YellowStone'
Ben jij net zo perfectionistisch als ik en wil je graag dat al je sieraden op elkaar afgestemd worden? Dan is deze set perfect om (jezelf) cadeau te doen! Allemaal anders omdat ze handgeschilderd zijn, maar toch in dezelfde kleuren zodat ze bij elkaar passen. De kunstwerkjes worden beschermd door een glassteen. Deze sieraden zijn van sterling zilver.
  • De oorknopjes hebben een kunstwerkje van 12 mm.
  • De hanger heeft een kunstwerkje van 20mm. De ketting is 45cm.

 169,95

1 stuk op voorraad

lengte ketting

kleur

steunkleur

steensoort

steenmaat

,

materiaal

vorm

levertijd

garantie

Reviews worden verzameld door WebwinkelKeur. Alle reviews worden getoond, positief of negatief.

De sieraden van Daan kunnen wel tegen een spatje, maar wil je ze langer mooi houden? Doe ze dan af tijdens het sporten, douchen en slapen. Kijk uit met chemicaliรซn (van bijvoorbeeld parfum of schoonmaakmiddelen).ย 

Over Daan

Ik ben als kunstenaar altijd op zoek naar creatief afwisselende uitdagingen en alles wat buiten het gangbare ligt. Mijn specialisme is veelzijdigheid, want routine is dodelijk voor mijn creativiteit.

Andere bekeken ook