Deze herinneringssieraden zijn als een klein ritueel voor elke dag. De set bestaat uit een handgesmede zilveren hanger aan een leren ketting en een halve manchetarmband van zilver met meerdere leren banden eromheen. Stoer en zacht tegelijk – precies wat rouw vaak ook is.
In zowel de hanger als de armband zit een bergkristal. Daaronder heb ik met acrylverf de kleuren die voor haar vertrouwd voelden. In die kleurlaag is ook as van haar ouders verwerkt. Bergkristal geeft een heldere diepte en werkt als een soort vergrootglas waardoor de kleuren en details extra gaan leven.
De hanger valt rustig op je borst en voelt licht en prettig aan door het zachte leer. De armband sluit stevig en comfortabel door het leren wikkelontwerp en de zilveren basis – je voelt hem zitten maar hij zit niet in de weg. Elk detail is met de hand gemaakt en daardoor is deze set 100% uniek.







