Langwerpig schilderij groen

Vanaf € 150,-

‘Feet in the Mud’ – een uniek langwerpig groen schilderij op premium canvas!

Add to Cart
Twee lichtgrijze retro stoelen met houten poten staan gezellig tegenover elkaar bij een rond tafeltje, met een uniek groenblauw schilderij aan de mintgroene muur.
Langwerpig schilderij groen
Vanaf € 150,-
Nog 22 exemplaren beschikbaar.
  • Gratis verzending in NL (BE vanaf €75,-)
  • Direct verzonden met track & trace (m.u.v. maatwerk)
  • 30 dagen bedenktijd
  • Geen dertien-in-een-dozijn. Net als jij.
  • Verpakt als een cadeau (aan jezelf)

Veilig afrekenen

Twee lichtgrijze retro stoelen met houten poten staan gezellig tegenover elkaar bij een rond tafeltje, met een uniek groenblauw schilderij aan de mintgroene muur.
Langwerpig schilderij groen
Vanaf € 150,-
Stel je vraag
Ik heb een vraag
Keuze
Selectievakjes

‘Feet in the Mud’

Laat je verrassen door dit prachtige langwerpige schilderij 'Feet in the Mud'. Het is afgedrukt op een premium canvas en is voorzien van een 2 cm houten frame. Met slechts 25 afdrukken beschikbaar, bent u verzekerd van een uniek kunstwerk voor aan uw muur. De kleuren en details zijn beoordeeld als 'zeer goed' en het originele schilderij is helaas al verkocht. Maar wilt u het schilderij in een ander formaat, uitvoering of kleur? Neem dan gerust contact op voor de mogelijkheden.

Specificaties & materiaal

Steenkleur: Niets geselecteerd

Levertijd: Niets geselecteerd

Over Daniëlle Looije

"Ik heb meestal meer ideeën dan tijd. En als iets niet kan zoals ik het bedacht heb, probeer ik gewoon een andere manier."

Ik ben Daan. Kunstenaar, goudsmid en behoorlijk eigenwijs.

In mijn atelier in Friesland maak ik sieraden waarin mijn liefde voor kleur, kunst en het goudsmeden samenkomt. Ik schilder, experimenteer met materialen en probeer graag dingen uit waarvan ik nog niet weet of ze gaan lukken. Juist dat vind ik het leukste aan mijn werk.

Soms begint een sieraad met een stukje van mijn eigen acrylschilderij. Soms met een bijzondere edelsteen of een idee dat ineens in mijn hoofd opkomt. Ik laat me graag verrassen door wat er onder mijn handen ontstaat.

Massaproductie is niets voor mij. Ik houd van sieraden met karakter, mooie materialen en details die je niet overal tegenkomt.

En het allerleukste? Dat iets wat ik met zoveel plezier heb gemaakt straks door iemand anders met net zoveel plezier wordt gedragen.

Daniëlle Looije aan het werk als goudsmid in haar atelier in Friesland

‘Feet in the Mud’

Onderhoud en kwaliteit

Daan's spelregels:

  • Watervast, maar geen zwemmer: Een spatje regen of per ongeluk je handen wassen? Geen probleem, het spul is ijzersterk. Maar ga er niet structureel mee douchen, zwemmen of afwassen. Zo blijven de kleuren onder het glas een leven lang haarscherp en knallen.

  • Licht- & kleurecht: Hoogwaardige acrylverf beschermd onder glas; de kleuren vervagen niet in de zon.

  • Geen gezeik garantie: Is er ooit iets met je steen? Omdat ik alles zelf maak in het atelier, fix ik zonder gedoe een nieuwe steen die weer precies past.