Levendig kunstwerk met vurige rode en oranje tinten

Vanaf € 195,-

Beleef de kleurrijke beweging van ‘Crimson Flow’. Exclusief, levendig, klaar om jouw ruimte te transformeren. Slechts 25 beschikbaar.

Add to Cart
Deze unieke Levendig, een warme explosie van rood-oranje tinten op handbeschilderde acrylstenen en glas - elk stuk persoonlijk gemaakt.
Levendig kunstwerk met vurige rode en oranje tinten
Vanaf € 195,-
Nog 25 exemplaren beschikbaar.
  • Gratis verzending in NL (BE vanaf €75,-)
  • Direct verzonden met track & trace (m.u.v. maatwerk)
  • 30 dagen bedenktijd
  • Geen dertien-in-een-dozijn. Net als jij.
  • Verpakt als een cadeau (aan jezelf)

Veilig afrekenen

Deze unieke Levendig, een warme explosie van rood-oranje tinten op handbeschilderde acrylstenen en glas - elk stuk persoonlijk gemaakt.
Levendig kunstwerk met vurige rode en oranje tinten
Vanaf € 195,-
Stel je vraag
Ik heb een vraag
Keuze
Selectievakjes

‘Crimson Flow’

  • Exclusiviteit op zijn best: Wees een van de gelukkige 25 eigenaren van dit unieke kunstwerk afgedrukt op canvas.
  • Kwaliteitsafwerking: Gespannen op een stevig 2 cm houten frame dat de schoonheid van het schilderij accentueert.
  • Premium canvas: Ervaar topkwaliteit met een premium doek. Geniet van levendige kleuren en oogstrelende details die als 'zeer goed' worden beoordeeld.
  • Gemakkelijk op te hangen: Dankzij het geïntegreerde ophangsysteem in de bovenste lat, wordt het ophangen van dit kunstwerk een fluitje van een cent.
  • Snel bij jou thuis: Jouw stukje paradijs is verzendklaar binnen 6 werkdagen.
Zoek je iets specifieks? Of wil je 'Crimson Flow' in een aangepast formaat, uitvoering of kleur? Aarzel niet en neem contact met mij op voor de mogelijkheden.

Specificaties & materiaal

Steenkleur: Niets geselecteerd

Levertijd: Niets geselecteerd

Schilderij: Niets geselecteerd

, ,

Over Daniëlle Looije

"Ik heb meestal meer ideeën dan tijd. En als iets niet kan zoals ik het bedacht heb, probeer ik gewoon een andere manier."

Ik ben Daan. Kunstenaar, goudsmid en behoorlijk eigenwijs.

In mijn atelier in Friesland maak ik sieraden waarin mijn liefde voor kleur, kunst en het goudsmeden samenkomt. Ik schilder, experimenteer met materialen en probeer graag dingen uit waarvan ik nog niet weet of ze gaan lukken. Juist dat vind ik het leukste aan mijn werk.

Soms begint een sieraad met een stukje van mijn eigen acrylschilderij. Soms met een bijzondere edelsteen of een idee dat ineens in mijn hoofd opkomt. Ik laat me graag verrassen door wat er onder mijn handen ontstaat.

Massaproductie is niets voor mij. Ik houd van sieraden met karakter, mooie materialen en details die je niet overal tegenkomt.

En het allerleukste? Dat iets wat ik met zoveel plezier heb gemaakt straks door iemand anders met net zoveel plezier wordt gedragen.

Daniëlle Looije aan het werk als goudsmid in haar atelier in Friesland

‘Crimson Flow’

Onderhoud en kwaliteit

Daan's spelregels:

  • Watervast, maar geen zwemmer: Een spatje regen of per ongeluk je handen wassen? Geen probleem, het spul is ijzersterk. Maar ga er niet structureel mee douchen, zwemmen of afwassen. Zo blijven de kleuren onder het glas een leven lang haarscherp en knallen.

  • Licht- & kleurecht: Hoogwaardige acrylverf beschermd onder glas; de kleuren vervagen niet in de zon.

  • Geen gezeik garantie: Is er ooit iets met je steen? Omdat ik alles zelf maak in het atelier, fix ik zonder gedoe een nieuwe steen die weer precies past.