‘Blue Wonder’
Unieke handgesmede gehamerde ring met blauwe steen
€ 195,-
Exclusief ontworpen én gesmeed door Daan! De ring heeft een bijzondere gehamerde ring (klik op de link voor meer foto’s) en daarnaast heb ik een bijpassende steen gemaakt in de kleuren, blauw zilver en rood. Speciaal uit de exclusieve UniQ⤠lijn. Gemaakt in maat 18, hij is nog 1 maat op te rekken of ik kan hem in jouw maat en favoriete kleur maken ð¥°. Het perfecte cadeau voor de feestdagen. Maat 18 (eventueel nog 1 maat op te rekken)
Op voorraad
Extra informatie
| Materiaal | |
|---|---|
| Techniek | |
| Vorm | Rond |
| Maat steen | 12 mm, S |
| Ringmaat | |
| Levertijd |

Over Daniëlle Looije
Het liefste houd ik al mijn sieraden zelf, maar ik gun ze ook een mooi leven buiten mijn atelier.
Elk sieraad dat je hier vindt, maak ik met mijn eigen handen en heel veel liefde voor kleur en vorm.
Ik ben Daan – goudsmid en kunstenaar. Van jongs af aan wilde ik al sieraden dragen, maar doordat ik allergisch was, begon ik zelf te maken. Wat ooit begon met visdraad en kralen is uitgegroeid tot unieke sieraden waarin ik mijn kunst en vakmanschap combineer.
Authenticiteit en emotie staan bij mij voorop. Geen enkel stuk is hetzelfde: elke steen schilder ik met acrylverf en glas (soms zelfs bergkristal), zodat je altijd een miniatuurkunstwerk draagt dat helemaal van jou is.
Mijn missie? Dat jij je trots, mooi en verbonden voelt wanneer je jouw sieraad draagt.
‘Blue Wonder’













