Unieke met de hand gehamerde dunne ring

 150,-

Deze ‘Mjölnir’ ring is een uniek juweel, vervaardigd met de hand en gehamerd voor een robuuste uitstraling. Draag de kracht van de donder op je vingers en laat iedereen zien dat je niet zomaar iemand bent. Voor de ringmaat neem ik contact met je op.

✨ Persoonlijke gravure toevoegen
Add to Cart
Unieke met de hand gehamerde zilveren ring
Unieke met de hand gehamerde dunne ring
 150,-

Gratis verzending in NL (BE vanaf 75,-)

  • Voor 12.00 uur besteld, vandaag verzonden
    (indien voorradig)
  • Verzending met track&trace
  • 30 dagen bedenktijd retouren/ruilen geen probleem
    (behalve bij maatwerk)
  • elk sieraad is uniek
  • altijd feestelijk verpakt
  • 750+ reviews met 5-sterren
Veilig afrekenen

Unieke met de hand gehamerde zilveren ring
Unieke met de hand gehamerde dunne ring
 150,-
Ik heb een vraag
Keuze
Selectievakjes
Ringmaat opmeten

Allereerst is het belangrijk om te weten dat er verschillende maatvoeringen zijn over de hele wereld. In Nederland werken we het meeste met de maat van de binnendiameter van een ring. Wat je dus kunt doen is een bestaande ring opmeten. 

Ook de omtrekmaat van je vinger wordt vaak gebruikt, deze kun je opmeten door een stukje touw te pakken, deze om je vinger te wikkelen en de maat hiervan op te meten, deze methode is niet echt geschikt om je precieze ringmaat te meten. Gebruik hiervoor een ringmeter.

Bij het gebruik van een ringmeter is het belangrijk dat je de ringmeter nog over je knokkels kan schuiven.

Ringmaat opmeten

‘Mjölnir’

Met zijn handgemaakte charme en subtiele kracht, is deze 'Mjölnir' ring een uniek accessoire voor degenen die durven te onderscheiden. Of je nu op zoek bent naar een opvallende ring voor elke dag of een statement ring voor speciale gelegenheden, deze ring maak ik voor jou op maat voor een perfecte pasvorm. Laat deze ring jouw persoonlijkheid weerspiegelen en onthul jouw unieke stijl, levertijd is 8-12 weken.

Op aanvraag ook in goud leverbaar.

Extra informatie

Materiaal

,

Levertijd

Techniek

Garantie

1 jaar

Over Daniëlle Looije


Het liefste houd ik al mijn sieraden zelf, maar ik heb helaas maar 10 vingers en 2 oren.

Elk sieraad dat je hier vindt, maak ik met heel veel liefde voor kleur en vorm.

Ik ben Daan – goudsmid en kunstenaar. Authenticiteit en emotie staan bij mij voorop. Geen enkel stuk is hetzelfde: elke steen schilder ik met acrylverf en glas (soms zelfs bergkristal), zodat je altijd een miniatuurkunstwerk draagt dat helemaal van jou is.

Mijn missie? Dat jij je trots, mooi en verbonden voelt wanneer je jouw sieraad draagt.

danielle looije maakt handgemaakte sieraden

‘Mjölnir’