Zilveren turquoise hanger met emaille en steen

Zilveren turquoise hanger met emaille en steen

'Spacy Sphere Sculpture'
De ‘Spacy Sphere Sculpture’ is een prachtig kunst sieraad dat bestaat uit zilver, emaille en een handgeschilderde tuquoise steen. Het unieke ontwerp en de kwaliteit van de materialen maken dit sieraad een echte blikvanger.

 350,00

1 stuk op voorraad

lengte ketting

kleur

steunkleur

materiaal

steensoort

steenmaat

,

vorm

techniek

levertijd

garantie

De ‘Spacy Sphere Sculpture’ is een meesterwerk van zilver, emaille en een handgeschilderde steen in de kleur tuquoise. Dit sieraad is gemaakt door een getalenteerde kunstenaar en is ontworpen om indruk te maken. De combinatie van het zilver, de emaille en de handgeschilderde steen zorgt voor een prachtige afwerking en een uniek uiterlijk.

De steen is uitgekozen voor zijn mooie kleur en unieke textuur en is door een kunstenaar handbeschilderd om een uniek patroon te creëren. De emaille, die op de zilveren sphere is aangebracht, voegt nog meer diepte en textuur toe aan het sieraad en geeft het een extra luxueuze uitstraling.

Op aanvraag kan dit sieraad ook op maat worden gemaakt, waardoor het een perfecte aanvulling is op elke collectie. Of je nu op zoek bent naar een statement piece of gewoon iets om te dragen tijdens speciale gelegenheden, de ‘Spacy Sphere Sculpture’ is het perfecte sieraad. Laat jezelf verleiden door deze prachtige, unieke sculptuur en voeg een vleugje stijl en kunst toe aan je garderobe.

Reviews worden verzameld door WebwinkelKeur. Alle reviews worden getoond, positief of negatief.

De sieraden van Daan kunnen wel tegen een spatje, maar wil je ze langer mooi houden? Doe ze dan af tijdens het sporten, douchen en slapen. Kijk uit met chemicaliën (van bijvoorbeeld parfum of schoonmaakmiddelen). 

Over Daan

Ik ben als kunstenaar altijd op zoek naar creatief afwisselende uitdagingen en alles wat buiten het gangbare ligt. Mijn specialisme is veelzijdigheid, want routine is dodelijk voor mijn creativiteit.

Andere bekeken ook