Blijf op de hoogte van mijn kleurrijke werk!

Schrijf je in voor de wekelijkse nieuwsbrief en sluit je aan bij honderden kunstliefhebbers die altijd als eerste op de hoogte zijn van de nieuwste verhalen en creaties.

Je kunt op elk moment weer uitschrijven, ik stuur je geen spam.

As armband - Speciaal, hangemaakte sieraden met As van dierbaren zoals mensen maar ook honden en katten of liever een asbedel armband neem gerust contact met ons op

Armband overledene – bijzondere assieraden

De eerste gedachte toen mij werd gevraagd of ik een armband met as van een overledene wilde maken was niet heel enthousiast. Ik vond het maar een eng idee, maar had er eigenlijk ook nooit eerder over nagedacht.

Mijn klant kwam met twee zakjes as en wilde deze graag verwerken in een armband met drie stenen. EΓ©n steen met haar moeder, één steen met haar zus en één steen waar ze beiden in verwerkt waren. Het idee begon op dat moment langzaam inΒ te dalen. WatΒ een mooie liefdevolle herinnering is het als je je dierbare de hele dag bij je kunt dragen in een bijzonder assieraad, gecombineerd met de ‘vrolijke’ kleuren van de stenen die het leven symboliseren.

Bijzondere handgemaakte armband met asΒ 

Het was nog wel een uitdaging, want tot die tijd had ik alleen kunstwerkjes verwerkt in de stenen die ik maak. Dus eerst hebben we wat tests uitgevoerd. Op welke plek ziet de as er mooi uit in combinatie met het kunstwerkje? Zorgvuldig hebben we wat as uitgezocht, want niet alles kon erin verwerkt worden, dat had te maken met de grootte van de asdeeltjes. De grote stukjes hebben we we eruit gefilterd. Daarna hebben we de as met de lijm vermengd om er een steen van te maken en ik moet zeggen,Β ik was erg verrast door het resultaat

De as armband geeft de armband een extra dimensie

As armband -Vrouw / hond / zilver / met asruimte / asbedel / heren / kind / opa / oma / vader / moeder / overledenen / Liefdevol, herdacht met deze bijzondere handgemaakte as armband

Ik was blij verrast door het effect van de as met het kunstwerkje, omdat de as wat hoger ligt dan het kunstwerkje krijgt het een soort 3D effect en kun je dus heel goed zien dat er as in de stenen verwerkt zit, zonder dat het er luguber uitziet. Het is op deze manier echt een hele mooie liefdevolle herinnering met een extra dimensie.

Ik ben heel blij dat ik deze mooie armband voor mijn klant heb kunnen maken.

Heb je ook interesse in een as armband van een overledene? Dit kan ook een dierbaar huisdier zijn zoals een hond of kat.

Vond je dit artikel nuttig?

Deel dit bericht

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Meer lezen?

Waarom deadlines en het creatieve process niet samen gaan
Soms lijkt het alsof de klok en mijn creativiteit elkaar niet zo goed liggen. Als je me vraagt: β€œKun je dat sieraad nog een keer maken?”, dan weet ik precies hoeveel tijd ik daarvoor nodig heb. Geen probleem. Ik ken het materiaal, de techniek en zelfs de valkuilen al.
Belinda reisde samen met haar vriendin vanuit het zuiden van Nederland naar mijn atelier in Friesland om unieke assieraden te laten maken met de as van haar ouders, in haar lievelingskleur paars. Samen ontwierpen we een zilveren manchetarmband en een hanger die helemaal bij haar passen – persoonlijk, krachtig en vol betekenis.
Waarom jij je eigen pad moet volgen en je eigen keuzes moet maken
Afgelopen week bezocht ik samen met een vriendin de voorstelling Momentum van Guido Weijers in de Koornbeurs in Franeker. Het ging over tijd. Over hoe we die besteden, hoe we die verspillen, en vooral: waar we spijt van hebben als onze tijd bijna op is.

🌟 Ontvang een GRATIS welkomstcadeau! 

🎁 Alleen voor nieuwe leden en exclusief verkrijgbaar via deze actie!

Schrijf je in voor mijn inspiratiemail en ontvang een handgemaakte unieke charm (t.w.v. 19,95) als welkomstcadeau bij je eerste bestelling. 🎨

πŸ“© Meld je nu aan!

Deze kortingscode is alleen geldig voor nieuwe klanten en bestellingen boven de € 50,-.