Armband met Lapis Lazuli

€ 49,95

Een hemelse reis van natuurlijke schoonheid en kracht. Kies jouw maat en voel de tijdloze resonantie van pure Lapis Lazuli.

Voor de maat neem ik contact met je op.

Add to Cart
Armband met Lapis Lazuli
Armband met Lapis Lazuli
€ 49,95
  • Gratis verzending in NL (BE vanaf €75,-)
  • Direct verzonden met track & trace (m.u.v. maatwerk)
  • 30 dagen bedenktijd
  • Geen dertien-in-een-dozijn. Net als jij.
  • Verpakt als een cadeau (aan jezelf)

Veilig afrekenen

Armband met Lapis Lazuli
Armband met Lapis Lazuli
€ 49,95
Stel je vraag
Ik heb een vraag
Keuze
Selectievakjes
Armbanden

De armbandmaten van Art by Daan zijn de maten van de armband zelf en niet van jouw pols. De makkelijkste manier om een armband die je al hebt op te meten.

Heb je nog geen armband? Dan heb je een meetlint nodig. Meet je pols op, doe de meetlint iets losser op de maat hoe je je armband wit hebben en voilà, daar is je armband maat! Voor een richtlijn kun je ook onderstaande tabel gebruiken.

PascomfortArmband maat
StrakPolsmaat +1,5 cm
NormaalPolsmaat +2 cm
LosPolsmaat +3 cm

Bangle armbanden

PolsomtrekDiameter bangle maat
15 – 16 cm56 mm
17 – 18 cm60 mm
18 – 19 cm65 mm
19 – 20 cm70 mm

‘Azure Gold Veins’

In mijn atelier ben ik voortdurend op zoek naar stenen die niet alleen schoonheid maar ook verhaal en karakter dragen. De 'Azure Gold Veins' armband, geïnspireerd door de onpeilbare diepten van het universum, is daar een perfect voorbeeld van. Elke Lapis Lazuli bolletje, beschikbaar in 10mm, 8mm en 6mm, vertelt zijn eigen sterrenverhaal. Wat deze armband extra speciaal maakt, is de authenticiteit van de Lapis Lazuli; 100% natuurlijk en niet bijgekleurd. Dit betekent dat je een stukje pure natuur om je pols draagt. En omdat ik begrijp hoe dierbaar zo'n sieraad kan zijn, is de 'Galactic Lapis' vervaardigd met een dubbele elastiek voor extra stevigheid. Zo kun je zonder zorgen genieten van deze hemelse schoonheid, dag in dag uit.

Specificaties & materiaal

Materiaal

,

Maat steen

,

Steensoort

Vorm

Rond

Levertijd

Garantie

3 maanden

Over Daniëlle Looije

"Ik heb meestal meer ideeën dan tijd. En als iets niet kan zoals ik het bedacht heb, probeer ik gewoon een andere manier."

Ik ben Daan. Kunstenaar, goudsmid en behoorlijk eigenwijs.

In mijn atelier in Friesland maak ik sieraden waarin mijn liefde voor kleur, kunst en het goudsmeden samenkomt. Ik schilder, experimenteer met materialen en probeer graag dingen uit waarvan ik nog niet weet of ze gaan lukken. Juist dat vind ik het leukste aan mijn werk.

Soms begint een sieraad met een stukje van mijn eigen acrylschilderij. Soms met een bijzondere edelsteen of een idee dat ineens in mijn hoofd opkomt. Ik laat me graag verrassen door wat er onder mijn handen ontstaat.

Massaproductie is niets voor mij. Ik houd van sieraden met karakter, mooie materialen en details die je niet overal tegenkomt.

En het allerleukste? Dat iets wat ik met zoveel plezier heb gemaakt straks door iemand anders met net zoveel plezier wordt gedragen.

Daniëlle Looije aan het werk als goudsmid in haar atelier in Friesland

‘Azure Gold Veins’

Onderhoud en kwaliteit

Daan's spelregels:

  • Watervast, maar geen zwemmer: Een spatje regen of per ongeluk je handen wassen? Geen probleem, het spul is ijzersterk. Maar ga er niet structureel mee douchen, zwemmen of afwassen. Zo blijven de kleuren onder het glas een leven lang haarscherp en knallen.

  • Licht- & kleurecht: Hoogwaardige acrylverf beschermd onder glas; de kleuren vervagen niet in de zon.

  • Geen gezeik garantie: Is er ooit iets met je steen? Omdat ik alles zelf maak in het atelier, fix ik zonder gedoe een nieuwe steen die weer precies past.