‘Treasure of the Maya’s’
Ben je op zoek naar iets unieks en bijzonders voor om je vinger? Dan is deze handgesmede ring met blauwe steen en balletjes goud echt iets voor jou! De ring is uniek ontworpen en met de hand gesmeed door Daan en is vernoemd naar de bijzondere vorm van de ring.
De handgeschilderde steen is een mooie combinatie van blauw en goud en is gezet in een bijzondere zetting die rond is en ingelegd met gezwart zilver en 14k goud. Deze bijzondere zetting zorgt ervoor dat de donkere kleur van het gezwarte zilver behouden blijft, wat een mooi contrast vormt met het goud.
De ring is gemaakt van sterling zilver en is verkrijgbaar in maat 17,5. Maar wil je het ontwerp liever met een andere steen of in een andere maat? Neem gerust contact op met Daan.
Dit is echt een juweel voor om je vinger, een uniek en bijzonder cadeau voor jezelf of iemand anders. Mijn webshop biedt jou de mogelijkheid om dit prachtige juweel te bezitten, dus waar wacht je nog op? Bestel nu deze handgesmede ring en voeg hem toe aan je collectie!

























