Gereticuleerde gouden ring

€ 1.995,-

Een subtiele twist op de traditionele gouden ring, deze brede gereticuleerde ring is een uniek juweel. Gemaakt van 14k goud, met een unieke steen. Maak jouw look compleet met deze bijzondere ring. Voor de ringmaat neem ik contact met je op.

Deze ringen zijn verkrijgbaar per stuk vanaf:

Kies je kleur:
Met steen
Zonder steen
✨ Persoonlijke gravure toevoegen
Add to Cart
Gereticuleerde gouden ring met steen
Gereticuleerde gouden ring
€ 1.995,-
  • Gratis verzending in NL (BE vanaf €75,-)
  • Direct verzonden met track & trace (m.u.v. maatwerk)
  • 30 dagen bedenktijd
  • Geen dertien-in-een-dozijn. Net als jij.
  • Verpakt als een cadeau (aan jezelf)

Veilig afrekenen

Gereticuleerde gouden ring met steen
Gereticuleerde gouden ring
€ 1.995,-
Stel je vraag
Ik heb een vraag
Keuze
Selectievakjes
Ringmaat opmeten

Allereerst is het belangrijk om te weten dat er verschillende maatvoeringen zijn over de hele wereld. In Nederland werken we het meeste met de maat van de binnendiameter van een ring. Wat je dus kunt doen is een bestaande ring opmeten. 

Ook de omtrekmaat van je vinger wordt vaak gebruikt, deze kun je opmeten door een stukje touw te pakken, deze om je vinger te wikkelen en de maat hiervan op te meten, deze methode is niet echt geschikt om je precieze ringmaat te meten. Gebruik hiervoor een ringmeter.

Bij het gebruik van een ringmeter is het belangrijk dat je de ringmeter nog over je knokkels kan schuiven.

Ringmaat opmeten

‘Sandy Coastline’

Deze mooie brede gereticuleerde ring, genaamd 'Sandy Coastline', is gemaakt van 14k goud. Dankzij deze unieke techniek is elke ring uniek en wijkt het eindresultaat af van de foto. De ring is +/- 6mm breed en is geschikt voor zowel heren als dames. De ringen worden op maat gemaakt, waardoor de levertijd ongeveer 2 tot 10 weken is. Op aanvraag kunnen de ringen ook in een breder of smaller formaat gemaakt worden. Dit heeft echter wel invloed op de prijs. Deze ringen zijn ook beschikbaar in zilver. Kies je voor een ring met steen? Dan neem ik contact met jou op om een passende steen voor je te maken. Kies deze prachtige ring en voeg een uniek en stijlvol accent toe aan je outfit.

Specificaties & materiaal

Materiaal

,

Techniek

Levertijd

Garantie

1 jaar

Kies je kleur:

Zonder steen

Over Daniëlle Looije

"Ik heb meestal meer ideeën dan tijd. En als iets niet kan zoals ik het bedacht heb, probeer ik gewoon een andere manier."

Ik ben Daan. Kunstenaar, goudsmid en behoorlijk eigenwijs.

In mijn atelier in Friesland maak ik sieraden waarin mijn liefde voor kleur, kunst en het goudsmeden samenkomt. Ik schilder, experimenteer met materialen en probeer graag dingen uit waarvan ik nog niet weet of ze gaan lukken. Juist dat vind ik het leukste aan mijn werk.

Soms begint een sieraad met een stukje van mijn eigen acrylschilderij. Soms met een bijzondere edelsteen of een idee dat ineens in mijn hoofd opkomt. Ik laat me graag verrassen door wat er onder mijn handen ontstaat.

Massaproductie is niets voor mij. Ik houd van sieraden met karakter, mooie materialen en details die je niet overal tegenkomt.

En het allerleukste? Dat iets wat ik met zoveel plezier heb gemaakt straks door iemand anders met net zoveel plezier wordt gedragen.

Daniëlle Looije aan het werk als goudsmid in haar atelier in Friesland

‘Sandy Coastline’

Onderhoud en kwaliteit

Daan's spelregels:

  • Watervast, maar geen zwemmer: Een spatje regen of per ongeluk je handen wassen? Geen probleem, het spul is ijzersterk. Maar ga er niet structureel mee douchen, zwemmen of afwassen. Zo blijven de kleuren onder het glas een leven lang haarscherp en knallen.

  • Licht- & kleurecht: Hoogwaardige acrylverf beschermd onder glas; de kleuren vervagen niet in de zon.

  • Geen gezeik garantie: Is er ooit iets met je steen? Omdat ik alles zelf maak in het atelier, fix ik zonder gedoe een nieuwe steen die weer precies past.