‘Tricolore’
Handgesmede ring met 3 kleuren goud
€ 895,-
Maak een statement met deze handgesmede ‘Tricolore’ ring met 14k geel-, rosé- en roodgoud. Een unieke combinatie van kleuren voor een opvallende look!
Ringmaat 19 is de ring op de foto en direct leverbaar. Twijfel je over je ringmaat? Geen probleem ik neem hiervoor contact met je op.
Extra informatie
| Materiaal | |
|---|---|
| Vorm | Zonder steen |
| Levertijd | In overleg |
| Garantie | 1 jaar |

Over Daniëlle Looije
Het liefste houd ik al mijn sieraden zelf, maar ik gun ze ook een mooi leven buiten mijn atelier.
Elk sieraad dat je hier vindt, maak ik met mijn eigen handen en heel veel liefde voor kleur en vorm.
Ik ben Daan – goudsmid en kunstenaar. Van jongs af aan wilde ik al sieraden dragen, maar doordat ik allergisch was, begon ik zelf te maken. Wat ooit begon met visdraad en kralen is uitgegroeid tot unieke sieraden waarin ik mijn kunst en vakmanschap combineer.
Authenticiteit en emotie staan bij mij voorop. Geen enkel stuk is hetzelfde: elke steen schilder ik met acrylverf en glas (soms zelfs bergkristal), zodat je altijd een miniatuurkunstwerk draagt dat helemaal van jou is.
Mijn missie? Dat jij je trots, mooi en verbonden voelt wanneer je jouw sieraad draagt.
‘Tricolore’











