Unieke handgemaakte ring met schuine ovale groene steen

 325,-

Draag de unieke blikvanger ‘Crocodile Tear’ – een handgemaakte ring met een schuine ovale groene steen. Voor de kleur van de steen en de ringmaat neem ik contact met je op.

Verkocht

Gratis verzending in Nederland (België vanaf 75,-)

  • Voor 12.00 uur besteld, vandaag verzonden (indien voorradig)
  • Verzending met track&trace
  • 30 dagen bedenktijd retouren/ruilen is geen probleem– behalve bij maatwerk
  • elk sieraad is uniek
  • altijd feestelijk verpakt
  • 650+ reviews met 5-sterren
Veilig afrekenen

Unieke handgemaakte ring met schuine ovale groene steen
Unieke handgemaakte ring met schuine ovale groene steen
 325,-
Ik heb een vraag
Keuze
Selectievakjes
Ringmaat opmeten

Allereerst is het belangrijk om te weten dat er verschillende maatvoeringen zijn over de hele wereld. In Nederland werken we het meeste met de maat van de binnendiameter van een ring. Wat je dus kunt doen is een bestaande ring opmeten. 

Ook de omtrekmaat van je vinger wordt vaak gebruikt, deze kun je opmeten door een stukje touw te pakken, deze om je vinger te wikkelen en de maat hiervan op te meten, deze methode is niet echt geschikt om je precieze ringmaat te meten. Gebruik hiervoor een ringmeter.

Bij het gebruik van een ringmeter is het belangrijk dat je de ringmeter nog over je knokkels kan schuiven.

Ringmaat opmeten

‘Crocodile Tear’

Met oog voor detail is deze ring handgesmeed en heeft een basis van sterling zilver die is gereticuleerd voor een mooie structuur en daarna gezwart. De blikvanger van de ring is een handgeschilderde steen van glas in de kleur groen, die het effect heeft van een krokodillen oog. Dit unieke sieraad is niet te vinden in iedere winkel, want er is er maar één van gemaakt! Perfect voor degene die op zoek is naar een opvallende blikvanger voor de vinger.

De ring op de foto is verkocht, maar ik maak deze graag voor jou op maat.

Extra informatie

Materiaal

,

Steensoort

Steenkleur

Maat steen

18×13 mm, L

Vorm

Ovaal

Techniek

Levertijd

Garantie

1 jaar

Danielle goudsmid en kunstenaar achter werkbank

Over Daniëlle Looije


Het liefste houd ik al mijn sieraden zelf, maar ik gun ze ook een mooi leven buiten mijn atelier.

Elk sieraad dat je hier vindt, maak ik met mijn eigen handen en heel veel liefde voor kleur en vorm.

Ik ben Daan – goudsmid en kunstenaar. Van jongs af aan wilde ik al sieraden dragen, maar doordat ik allergisch was, begon ik zelf te maken. Wat ooit begon met visdraad en kralen is uitgegroeid tot unieke sieraden waarin ik mijn kunst en vakmanschap combineer.

Authenticiteit en emotie staan bij mij voorop. Geen enkel stuk is hetzelfde: elke steen schilder ik met acrylverf en glas (soms zelfs bergkristal), zodat je altijd een miniatuurkunstwerk draagt dat helemaal van jou is.

Mijn missie? Dat jij je trots, mooi en verbonden voelt wanneer je jouw sieraad draagt.

‘Crocodile Tear’