Aanbieding

Handgesmede aanschuifring met gouden zetkast groene steen

Oorspronkelijke prijs was: € 375,-.Huidige prijs is: € 295,-.

-21%

Trek de aandacht met de prachtige ‘Neptune’s Treasure’ aanschuifring, handgesmeed van sterling zilver en 14k goud. De groene handgeschilderde steen siert de gouden zetkast en maakt deze ring tot een echte blikvanger. Ringmaat 18.

Verkocht

Gratis verzending in NL (BE vanaf 75,-)

  • Voor 12.00 uur besteld, vandaag verzonden
    (indien voorradig)
  • Verzending met track&trace
  • 30 dagen bedenktijd retouren/ruilen geen probleem
    (behalve bij maatwerk)
  • elk sieraad is uniek
  • altijd feestelijk verpakt
  • 750+ reviews met 5-sterren
Veilig afrekenen

Deze handgesmede aanschuifring heeft een gouden zetkast met een unieke, groene steen-handgemaakt van glas en acrylverf.
Handgesmede aanschuifring met gouden zetkast groene steen
 375,- Oorspronkelijke prijs was: € 375,-. 295,-Huidige prijs is: € 295,-.
Ik heb een vraag
Keuze
Selectievakjes
Ringmaat opmeten

Allereerst is het belangrijk om te weten dat er verschillende maatvoeringen zijn over de hele wereld. In Nederland werken we het meeste met de maat van de binnendiameter van een ring. Wat je dus kunt doen is een bestaande ring opmeten. 

Ook de omtrekmaat van je vinger wordt vaak gebruikt, deze kun je opmeten door een stukje touw te pakken, deze om je vinger te wikkelen en de maat hiervan op te meten, deze methode is niet echt geschikt om je precieze ringmaat te meten. Gebruik hiervoor een ringmeter.

Bij het gebruik van een ringmeter is het belangrijk dat je de ringmeter nog over je knokkels kan schuiven.

Ringmaat opmeten

Neptune’s treasure

Laat iedereen versteld staan met de 'Neptune's Treasure' aanschuifring, een echt juweel voor jouw ringenverzameling. Handgesmeed van sterling zilver en voorzien van een 14k gouden zetkast, deze ring is niet alleen duurzaam, maar ook ongelooflijk mooi. De groene steen in de zetkast zorgt voor een opvallende accent, waardoor deze ring nog meer opvalt. Perfect om te dragen op elke gelegenheid, of het nu gaat om een dag op kantoor of een feestje 's avonds. De ring op de foto is in ringmaat 18 gemaakt en direct leverbaar.  Wil je liever een andere maat, dan kan ik hem ook op maat maken, dus of je nu een andere kleur wilt of een andere ringmaat, het is allemaal mogelijk. Met een levertijd van slechts 3 weken, is het nooit te laat om deze prachtige ring aan jouw verzameling toe te voegen.

Extra informatie

Ringmaat

,

Materiaal

, ,

Steensoort

Steenkleur

Maat steen

,

Vorm

Rond

Techniek

Levertijd

Garantie

1 jaar

Over Daniëlle Looije


Het liefste houd ik al mijn sieraden zelf, maar ik heb helaas maar 10 vingers en 2 oren.

Elk sieraad dat je hier vindt, maak ik met heel veel liefde voor kleur en vorm.

Ik ben Daan – goudsmid en kunstenaar. Authenticiteit en emotie staan bij mij voorop. Geen enkel stuk is hetzelfde: elke steen schilder ik met acrylverf en glas (soms zelfs bergkristal), zodat je altijd een miniatuurkunstwerk draagt dat helemaal van jou is.

Mijn missie? Dat jij je trots, mooi en verbonden voelt wanneer je jouw sieraad draagt.

danielle looije maakt handgemaakte sieraden

Neptune’s treasure