Zilveren hanger met gouden accenten en blauwe steen

Prijs op aanvraag

Laat je verleiden door de ‘Flaming Ocean’, een opvallende zilveren hanger met gouden accenten en blauwe handgeschilderde steen. Voor de kleur van de steen neem ik contact met je op.

Verkocht

  • Gratis verzending in NL (BE vanaf €75,-)
  • Direct verzonden met track & trace (m.u.v. maatwerk)
  • 30 dagen bedenktijd
  • Geen dertien-in-een-dozijn. Net als jij.
  • Verpakt als een cadeau (aan jezelf)

Veilig afrekenen

Zilveren hanger met 22k goud
Zilveren hanger met gouden accenten en blauwe steen
Prijs op aanvraag
Stel je vraag
Ik heb een vraag
Keuze
Selectievakjes
Kettingen

Het kiezen van de juiste lengte voor je ketting kan soms lastig zijn, maar geen zorgen, ik help je graag! In de afbeelding zie je de verschillende lengtes van kettingen en hoe ze ongeveer vallen bij het dragen. Of je nu gaat voor een subtiele korte ketting of een opvallend langere stijl, de perfecte lengte is een kwestie van persoonlijke voorkeur en wat het beste past bij jouw stijl of outfit.

  • 35-40 cm (Choker): Dicht om de hals, perfect voor een elegante, strakke look.
  • 45 cm (Princess): Valt net onder de halslijn en is een veelzijdige lengte die je bij elke gelegenheid kunt dragen.
  • 50-55 cm (Matinee): Rust meestal op het borstbeen, ideaal voor een chique en iets langere look.
  • 60-65 cm (Opera): Deze ketting valt rond of net onder de borst, perfect voor een dramatischere uitstraling.
  • 75 cm of langer (Rope): Een statement piece dat je op verschillende manieren kunt dragen, zelfs meermaals om de hals gewikkeld voor een speels effect.

Als je twijfelt over welke lengte het beste bij je past, hou dan rekening met je eigen stijl en wat je graag wilt accentueren. Heb je vragen of kom je er niet uit? Stuur me gerust een berichtje, ik denk graag met je mee!

‘Flaming Ocean’

De hanger op de foto heb ik op voorraad en kan direct geleverd worden. Echter, ik kan een soortgelijke hanger op maat voor je maken met een unieke steen die speciaal voor jou wordt gemaakt. Deze 'Flaming Ocean' hanger is een echte blikvanger. Met zijn 22k gouden accenten en de artistieke blauwe handgeschilderde steen onderscheidt hij zich als een bijzonder sieraad.

De blauwe steen is niet zomaar een steen, maar een glassteen beschilderd met acrylverf, wat hem een extra artistieke touch geeft. De hanger meet 3cm en de ketting is 45cm in lengte. Voor degenen die een onderscheidend sieraad zoeken, is dit ontwerp een echte aanrader. Wanneer gewenst kun je deze hanger ook op aanvraag in een andere kleur laten maken, met een levertijd van ongeveer 8 - 12 weken.

Specificaties & materiaal

Ketting

Halsketting 45 cm

Materiaal

, ,

Steenkleur

Maat steen

,

Vorm

Rond

Steensoort

Techniek

,

Levertijd

Garantie

1 jaar

Over Daniëlle Looije

"Ik heb meestal meer ideeën dan tijd. En als iets niet kan zoals ik het bedacht heb, probeer ik gewoon een andere manier."

Ik ben Daan. Kunstenaar, goudsmid en behoorlijk eigenwijs.

In mijn atelier in Friesland maak ik sieraden waarin mijn liefde voor kleur, kunst en het goudsmeden samenkomt. Ik schilder, experimenteer met materialen en probeer graag dingen uit waarvan ik nog niet weet of ze gaan lukken. Juist dat vind ik het leukste aan mijn werk.

Soms begint een sieraad met een stukje van mijn eigen acrylschilderij. Soms met een bijzondere edelsteen of een idee dat ineens in mijn hoofd opkomt. Ik laat me graag verrassen door wat er onder mijn handen ontstaat.

Massaproductie is niets voor mij. Ik houd van sieraden met karakter, mooie materialen en details die je niet overal tegenkomt.

En het allerleukste? Dat iets wat ik met zoveel plezier heb gemaakt straks door iemand anders met net zoveel plezier wordt gedragen.

Daniëlle Looije aan het werk als goudsmid in haar atelier in Friesland

‘Flaming Ocean’

Onderhoud en kwaliteit

Daan's spelregels:

  • Watervast, maar geen zwemmer: Een spatje regen of per ongeluk je handen wassen? Geen probleem, het spul is ijzersterk. Maar ga er niet structureel mee douchen, zwemmen of afwassen. Zo blijven de kleuren onder het glas een leven lang haarscherp en knallen.

  • Licht- & kleurecht: Hoogwaardige acrylverf beschermd onder glas; de kleuren vervagen niet in de zon.

  • Geen gezeik garantie: Is er ooit iets met je steen? Omdat ik alles zelf maak in het atelier, fix ik zonder gedoe een nieuwe steen die weer precies past.